Jesteście tutaj, choć... tęsknota serce zżera! Jesteście zawsze, chociaż
nigdy Was nie ma....Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
☀️* ♥ * ♨️ * ♨️ * ♥ * ☀️ --- Pokój Ci wieczny w cichej
krainie , gdzie ból nie sięga i łza nie płynie... ❤️☘️❤️ Śpij
spokojnie Aniołeczku ❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień Dziecka 2025r.♥.- Smutne światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka moje smutne światełko Wiesiuniu kochany...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże, mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama
♨.❤️♨.♨.❤️♨....
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął.
I uporczywie go nie ma.....
♨.❤️♨.♨.❤️♨. Niech dobry Bóg
zawsze za rękę Cię trzyma ♨.❤️♨.♨.❤️♨.
Zgłoś SPAM
Mama
♨.❤️♨.♨.❤️♨.....
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął.
I uporczywie go nie ma.....
♨.❤️♨.♨.❤️♨. Niech dobry Bóg
zawsze za rękę Cię trzyma ♨.❤️♨.♨.❤️♨.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Są chwile,które w pamięci zostaną i choć czas mija,one nie
mijają" ___ Niegasnące Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Upływa tak szybko życie,ostatni dzień maja,a jutro już 1 czerwca, taki
smutny Dzień Dziecka,że my matki ciągle płaczemy i nosimy kwiaty na
cmentarz.To nie tak powinno być. Spij spokojnie dziecko u MB
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc
i kochając... Wiesiu światełko mojej pamięci na koniec maja... Śpij
spokojnie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jeden kwiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥.•´¨)ڿڰۣڿ .... Modlitwa i Tysiące światełek i
promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
.ڿڰۣڿ(¨`•.♥.•´¨)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...klepsydrę czasu odwrócić, smutek za burtę
wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć stracone lata...nie
można...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami - Jesteście ciągle naszych myślach i sercu; •ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ• Smutne światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pozostały wspomnienia, marzenia, sny, żal, łzy, pustka...nadal chcemy
usłyszeć Wasz głos, nadal w myślach Jesteście Wy...i pamięć tamtych
dni....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.