❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć. ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc się
otulamy ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy
trwać...
Zgłoś SPAM
Mama
`(¯♥¯)....ŚWIATEŁKO `(¯♥¯)....PAMIĘCI ....`(¯♥¯) DLA CIEBIE
WIESIUNIU, NIECH CI PŁONIE BEZ KOŃCA ⭐⭐⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
- [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiesiuniu,moje smutne światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki los już teraz nasz, że Jesteście naszym sercem i trwacie...póki żyjemy
i śnimy za Wami Kochani łzy ronimy i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama
( ░░ ).__( ❤️♣❤️)__
`-.__( ❤️Najjaśniejsze Światełko i modlitwę
zostawiam...Modlitwę, która nas codziennie łączy ♨️*♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.*•.◕.•*
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam...❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy nie Odeszliście daleko, Jesteście z nami, dlatego palimy Wam światełka,
ich płomyk serce ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem, w to wierzyć nam
bardzo trzeba...
Zgłoś SPAM
Mama
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
♡° Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć... ♡° ❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro.
Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko, Drogi Wiesiu
modlitwa i wieczna pamięć o Tobie.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni....Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
- ♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥ - Nasza pamięć i światełko na dziś i jutro dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy .♨️♨♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.