❤️❀❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok Jest jednak coś,co się nie zmienia , coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje… Nasza miłość i nasza
pamięć.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zegar zatrzymał wskazówek Wasz czas, zostawił jedynie ślad, wtulił w
pamięć...Byliście i Będziecie z nami zawsze...pięknych wspomnień nikt nam
nie odbierze...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ †
Teraz niebo jest Twoim domem
A nam pozostały wspomnienia .....† ◥◣❤️◢◤ †
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.
*•.◕.•* Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę, ❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dla Tych, co odeszli w Daleki Świat...
Sobotnio-Niedzielny Płomyczek Pamięci posyłam do Nieba ❤️☀️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdym promieniem słońca Was całujemy, a deszczem zmywamy łzy, patrzymy na
Wasze zdjęcia i Jesteście w oczach naszych miłością, której nie zmieni
nic... Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpij spokojnie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani śpijcie snem szczęśliwym pod pieczą Pana tam gdzie miłość Boga na
wieczność Wam dana ....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ - Pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech nasza miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was
wszystko czego potrzebujecie...Bądźcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić....... Światełko Pamięci i modlitwa.❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
- ♥ ♥ - Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.