Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć na chwilę przytulić Tych, których z nami
nie ma....a których tak kochamy i zawsze o Nich pamiętamy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ.
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w wrześniu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dni nasze są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
Maam Roberta i Wiesia
... (,) ♨ ❤️ ♨..Światełka mojej Pamięci ...Niech Ci
Aniołeczku wiecznie płoną ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu, odszedłeś bo
byłeś słaby jak suchy liść. Chcę być tylko z Tobą przez kilka małych
chwil. Pozwól mi przywołać dawne lata..." R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach,
którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na zapłakanych szybach tęsknota słowa pisze, przydrożne mokre lampy wiatr do
snu kołysze...zazdroszczę, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba... my nie
możemy wziąć Was w ramiona...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok Jest jednak coś,co się nie zmienia , coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje… Nasza miłość i nasza
pamięć.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przestaliście być częścią życia, ale nie naszego...jak moglibyśmy
uważać za zmarłych Tych, którzy żyją w naszych sercach? tęsknimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
෴❤️❤️෴☀️෴❤️❤️෴ "Nie umiera ten, kto żyje w
naszych sercach i w naszej pamięci " .❤️❤️ ..ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę
Wiesiu.❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O każdej porze i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie będziemy, pamięć
wyryta w kochających sercach pomoże odnaleźć drogę do Was Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.