Gdzieś wśród lasu szumu, gdzieś wśród wiatru śpiewu...krążycie Kochani
patrząc na świat zapomniany...mimo lęku śmierci...pamiętamy...wciąż
Jesteście wśród nas...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia, tylko tyle nam pozostało odkąd zabrakło Was.To tak niewiele,
prawie nic - nie możemy Was dotknąć, poczuć, przytulić - dlaczego?
____
Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko nadziei,które
płonie. Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów
będą czekać na spotkanie. Zostawiam
modlitwę...❤️⭐☘️⭐❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutno nam...Wy Jesteście tam, u Boga, wśród Aniołów, szczęśliwi, bez
smutku i żalów...odnajdziemy Was, znów będziemy razem...wiecznie...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bolesna cisza, nicość...zapalamy światełko, symbol wiecznego
życia...będziemy zawsze pamiętać...po drugiej stronie odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
Mama
♨️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni
naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam.w
modlitwie..❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A kiedyś będziemy Was witać każdym spojrzeniem....teraz w sercach naszych
pozostaje na zawsze Wasze istnienie
Zgłoś SPAM
Mama
((( ( ❤️)) ))... Boże Miłosierny, Tym co odeszli daj spokój i wieczne
odpoczywanie. A Tym co zostali ,siły na przetrwanie.
❤️❤️♨️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro.
Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę
zawsze
pamiętam....❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myślimy o Was, modlimy się, zwyczajnie wypowiadamy Wasze imiona...żadna nić
nie została zerwana...nie widzimy Was, ale wiemy, że czekacie...bardzo blisko,
tuż, tuż..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na
myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.