KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
97829
Zapalone ponad rok temu
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ " Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym oddechu,życia pośpiechu są w nas" Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, Spoczywaj w pokoju wiecznym ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób.Zostawiam światełka i modlitwę.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
My nie umrzemy. Umiera tylko czas. Przeklęty czas. Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz i wiatr.
Zgłoś SPAM
ৡৣ c...Daniela M...ৡৣ światełko pamięci ৡৣ
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiesiuniowi...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚPIJ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ "Nie żyjemy, aby umierać. .. ale umieramy, aby żyć wiecznie" M. Buchberger.❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija... Wiesiu, światełko na Zielone Świątki. Śpij spokojnie. R.I.P.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jeszcze będziemy razem.To pewne jak dwa razy dwa.Jeszcze będziemy razem tak myślę każdego dnia.Jeszcze będziemy razem.Od zawsze o tym wiem.A mimo to nie raz płaczę.I nieraz na jawie śnię.
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi i o nich myśli..... Ciągle żyją w naszych sercach i umysłach.Zostawiam światełka wiecznej pamięci i modlitwę.. ♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   392   393   394   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020