KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
97837
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ "Wielbię Twój Majestat skryty w Hostii Tej". Zostawiam Światełka okryte pamięcią i modlitwą na Święto Bożego Ciała.♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☆❤️ Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież ! I pozostaniesz w jasnym świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera!!! Zostawiam światełko pamięci i modlitwę.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama
.•*´¯`✿....NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO .MOJEJ PAMIĘCI •*´¯`✿..-*....NA DZIEŃ DZIECKA dla Ciebie mój Skarbie .•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dzień Dziecka smutne światełko dla Ciebie Wiesiu...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień dziecka Wiesiuniu...i łzy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
"❤️ Życzenia w Dniu Dziecka: Bądź światłem, co prowadzi, Bądź lekarstwem ,co ból złagodzi, Bądź pocieszeniem w cierpieniu Bądź ciszą , Bądź łzą we wzruszeniu, Bądź pamięcią we wspomnieniu❤️"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Choć zamknięte masz powieki w moim sercu zawsze będziesz żył na wieki.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak wiatr tak zmienny jest los człowieka, nikt nie wie co go jutro czeka, jednych zasmuci, drugich rozdzieli...lecz wszystko mija, idzie w zapomnienie, a w głębi serca zostaje wspomnienie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨❤️♨ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć.. ♨❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ JESTEŚ ZAWSZE ♥ W MOJEJ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•* WIESIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   390   391   392   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020