♨❤️♨ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
światełka wiecznej pamięci i codzienną modlitwę♨❤️♨
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach... tak
Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
*♥*¯*❀*¯*♥* "Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności..." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Wiesiu ..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
*♥*¯*❀*¯*♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia, tylko tyle nam pozostało odkąd zabrakło Was...to tak niewiele,
prawie nic...nie możemy Was dotknąć, poczuć, przytulić...dlaczego???
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️Tu jest pamięć i tutaj świeczka.Tutaj napis i kwiat pozostanie.Ale
zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie.Smutek to jest mrok po
zmarłych tu,ale dla nich są wysokie, jasne światy.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.. Światełko Pamięci.. ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez
naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze
swiatełka i codzienną modlitwę....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nie blednie, rwie nasze serca powoli, niezmiennie. Pamięć
błądzi między teraźniejszością a wspomnieniami...tak mijają tygodnie,
dopiero kiedyś przy Was odetchniemy swobodnie
Zgłoś SPAM
Mama
♥¸.•*´+`*•.¸ ♥
„Czasem cały świat znaczy mniej
niż jeden człowiek, którego zabrakło ”
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają...❤️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.