((*))*((*))Po pielgrzymce swojego życia spokojnie odpoczywajcie.Na nasze domy
patrzcie z góry i odpędzajcie swymi skrzydłami anielskimi wszystkie czarne
chmury! Tak bardzo mi Was brakuje
❤️♨❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Gdzie nie ma łez, gdzie cierpień
kres i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba bram spotkamy się, gdy
przyjdzie czas. Spoczywaj w pokoju....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨❤️
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy tylko jedno marzenie, piękne jak kolorowy sen, znów zobaczyć i
przytulić Was Kochani...kiedyś się ziści...tylko tak trudno czekać...
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, Zawsze pamiętam.❤️
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.