Palimy dla Was światełka by rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły
wspólny czas...jak latarnia na morzu jasny płomień będzie nas wiódł naszą
drogą...do spotkania Kochani...
Smutne są słowa, gdy giną bez końca, smutna jest miłość, gdy ból się
uśmiecha, smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca, smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca....
Nasza miłość nie zanika i nie mija jak pory roku, trwa niezmiennie...i Wy
Kochani w naszych myślach na okrągło, w każdym uśmiechu, w każdym
drgnieniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Oni nadal są w naszych sercach, nadal są w naszych snach. Nadal Ich obecność
czujemy, tylko dotknąć Ich nie możemy... Wiesiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.