KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98061
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ŚPIJ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka
❄️⭐❄️⭐❄️ ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ❄️⭐❄️⭐❄️
Zgłoś SPAM
Mama
¯❄️ ❀¯ ❤️...  ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO  ❀ PAMIĘCI ❤️... ¯❄️ ❀¯ TYLKO TYLE MOGĘ CI DAĆ, CHOCIAŻ CHCIAŁABYM CI DAĆ CAŁY ŚWIAT.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️BOŻENARODZENIOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wigilijne Światełko Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Wigilijne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne wigilijne światełko dla Ciebie Wiesiu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć fizycznie Was nie ma, w pełni nas nie opuściliście, otulacie światłem dotyku wiecznej chwili...wysyłam Wam Kochani Aniołka z opłatkiem, niech złoży Wam życzenia ode mnie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃ ▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy Jesteście w Niebie, a nam smutno na dole bez Was...oczy zalane łzami, bo nie ma Was między nami, rozstaliście się z nami, lecz nigdy z naszymi myślami...w naszych sercach na zawsze Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze Im jest i są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach wściąż drży powietrze.."
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Przyjdź na świat, żeby wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole... daj nam wiarę, że to ma sens..." Wiesiu...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   352   353   354   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020