KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98166
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam nawet przed czasem... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was Kochani...pamięć umieszczamy w codziennym świec płomieniu, na zawsze w sercach Jesteście i wspomnieniu....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
(((*))) Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr...wszystko jest tu tak jak dawniej...tylko Was Kochani tutaj brak...
Zgłoś SPAM
Mama
෴❤️❤️෴☀️෴❤️❤️෴ "Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej" ❤️❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał i w nim nasza nadzieja.Światełko pamięci w wielkanocny poniedziałek dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przynieście nam pocieszenie, a sobie spokój...Wasza droga już prosta, tutaj ścieżki zawikłane...miejcie w opiece Tych, którzy Was kochają...tęsknimy, kochamy, pamiętamy Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama
● •✿✿• ● CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ● •✿✿• ● WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ◒♨️◒
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
c...Daniela ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ Wielkanocne Światełko Pamięci ͼ̮̑●̮̑ͽ ͼ̮̑●̮̑ͽ
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️❤️❤️ Alleluja!!! Jezus Zmartwychwstał!!! Alleluja!!! Ty Świętujesz z Nim... ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Waszego spokoju Aniołowie strzegą...Ukochani...Bliskim zdrowia, spokoju, miłości i samego dobra na Święto Zmartwychwstania, dziękuję za wspólne trwanie w Aniołkowej Rodzinie - Gosia
Zgłoś SPAM
Mama
...♥ ...( .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ . ) Światełko Pamięci na Wielką Sobotę dla Ciebie Aniołeczku( .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ . )
Zgłoś SPAM
Mama
...♥ ...( .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ . ) Światełko Pamięci na Wielką Sobotę ( .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ . )
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny świąteczny czas...dla Ciebie Wiesiuniu..
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   334   335   336   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020