☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PUSTKA to uczucie, kiedy siedzisz i wpatrujesz się w sufit. Wiesz, że nie
możesz nic zrobić, i ogarnia Cię porażające poczucie bezsilności...
Wiesiu, pamiętam... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd
Kochani...razem, na zawsze....
Zgłoś SPAM
Mama
.•♥• ღ •♥•. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✨✨✨ (¯`♨️´¯) NIECH
CI WIESIU WIECZNIE PŁONIE
Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... świece na wietrze tak szybko
gasną, jak tylko może zgasnąć ludzie życie, tak szybko może zgasnąć
miłość, więc spieszmy się kochać ludzi, odchodzą...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby chociaż maleńki promyczek stamtąd, od naszych Ukochanych dotarł do
serc zbolałych i dał nadzieję, byłoby lżej tęsknić i czekać...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.