KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98351
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
I wciąż ta sama pustka dookoła, i ciemność, i cisza, i myśli zbłądzone szukają oparcia jak nasza nostalgia, jak tęsknota bezimienna co trwa...Śpijcie spokojnie Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani w nowe życie, a my...nie przestajemy kochać Was i tęsknić za Wami...
Zgłoś SPAM
Mama
☆.*☆.*☆ Utulone Snem Wiecznym spoczywają w ciszy Kochane Serca z serc naszych wyrwane, w których na zawsze ból zostanie. ☆.*☆.*☆.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
żyj wiecznie w naszych sercach odpoczywaj w pokoju aniele
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niewyobrażalny smutek i żal, że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknimy...Jesteście w naszych sercach na zawsze Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️˜”*•ڰۣڿ ❤️˜”*• ** Los z nas zadrwił, Postawił między nami Mur ale bez Bram My jesteśmy tu a Wy jesteście Tam. ** ❤️˜”*•ڰۣڿ ❤️˜”*•
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niezgasłym na ziemi się pali żal i pamięć tych, którzy zostali...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy zrobić...i jeszcze kochać, pamiętać, wspominać...i tęsknić tak bardzo...Wiesiu
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Wszyscy święci balują w niebie Złoty sypie się kurz, A ja włóczę się znów bez ciebie I do piekła mam tuż Tak bym chciał cię spotkać raz W ten jedyny dzień, Lub o tydzień cofnąć czas, Ale nie da się"
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
1 listopada...smutek Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️[*]❤️[*]❤️ W dniu święta Wszystkich Świętych, z wiarą, że jesteś wśród Nich, przesyłam Ci życzenia świąteczne wraz z modlitwą. ❤️[*]❤️[*]❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   300   301   302   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020