(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤❤♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nam tęskno i smutno, nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak
sen, znów za rękę na spacer pójdziemy, musi przyjść...i nadejdzie ten
dzień...
,,... Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród
nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas
i zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..."
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️★❤️ Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A
rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich
pielęgnowanie.Zostawiam światełko pamięci i modlitwę.❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Źle nam bez Was, my tu, Wy Tam Jesteście...patrzymy na odbicie w lustrze,
odmykamy pamięci wrota, jakie jest nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
Mama
⭐ ♨️ ⭐ ♨️ ⭐Światełko mojej Pamięci, niech Ci rozświetla drogę
wśród Gwiazd.⭐ ♨️ ⭐ ♨️ ⭐....Odpoczywaj w Pokoju mój Aniołeczku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W smutny przedświąteczny wtorek światełko z modlitwą dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Nic miłości nie pokona.Trwamy tylko dla niej.Choć nadziei
rwie się nić.Chociaż puste są ramiona.Żyje wieczna Pamięć.Światełko
wiecznej pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesio..❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie myślimy o Was Kochani...witamy rano i żegnamy wieczorem słowami-
niech Was błogosławi Jezus z Aniołami- Jesteście z nami w naszych sercach na
zawsze
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy Was kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie...zawsze będziemy
myśleć i marzyć...i tęsknić będziemy...i płakać za Wami...będziemy
tulić Wasze rzeczy....Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.