KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98419
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.¸ ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ (*.¸♥¸.*´)
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
☘❤️☘"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą."Bardzo dziękuję Pani za światełka urodzinowe i noworoczne zapalone dla mojego męża i słowa wsparcia dla mnie, pozdrawiam.☘❤️☘
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Noworoczne światełko Wiesiu...Bliskim samego dobra na Nowy Rok, dziękuję za wspólne trwanie, serdecznie pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ❤️ Braku mi Ciebie Aniołeczku ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡° ♡°❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡° ♡°❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️ ⭐ "Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los..Zostawiam noworoczne światełka i modlitwę...⭐❤️ ⭐
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤☀️❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią łączą się nasze serca, nawet z daleka siebie słyszą
Zgłoś SPAM
Mama
❤️*❤️ SYLWESTROWE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE SKARBIE ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
⭐⭐⭐ Sylwestrowe światełko i modlitwę wysyłamy dla Ciebie. ⭐⭐⭐
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie w tym roku światełko Wiesiuniu...pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy... Smutne... Wiesiu światełko w ten ostatni dzień roku. Pamiętam..
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐Sylwestrowe,piękne,najjaśniejszae lampeczki,dla Ciebie Wiesiu.Bliskim życzę szczęśliwego,lepszego roku,dużo zdrowia.Dziękuję za wspólne trwanie i pamięć,pozdrawiam.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃ ▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nic nie sprawi, że Wrócicie lub, że ból nasz ustanie...patrzymy w niebo, gwiazdy uśmiechają się do nas... bo przecież gdzieś tam Jesteście Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
(*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.¸ ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ (*.¸♥¸.*´)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień; _(_❤️_)_ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   287   288   289   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020