KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98483
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam światełka wiecznej pamięci codzienną modlitwę.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo nam Was brakuje, jak mamy żal w sercach zagłuszyć...kiedyś się przecież spotkamy...Wasz uśmiech ciepły, serdeczny na zawsze w sercach naszych zostanie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ŚPIJ SPOKOJNIE ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów spotkamy się, powróci radość, głośny śmiech, przez chwile cały świat będzie nasz, potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie....z miłością odmierzamy czas
Zgłoś SPAM
Mama
(*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.¸ ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ (*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć, to sercem i myślą zawsze przy Was jesteśmy, spijcie spokojnie Kochani.....
Zgłoś SPAM
Mama
☀◕☀◕☀◕☀ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie ☀◕☀◕☀◕☀
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❀❤️❀❤️❀ To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła łza. To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim . Zostawiam światełka i modlitwę.❀❤️❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęczowym mostem po niebie wybierzemy się na spacer do Was...gwiazdy w piękny bukiet ułożymy, a z promieni słońca wieczne światełko dla Was Kochani złożymy
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️❀❤️❀❤️ W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali. .❤️❀ Światełko i modlitwę zostawiam ❀❤️.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   281   282   283   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020