Wspomnienia o to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają z nami
przez całe życie... Wiesiu zimowe światełko mojej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ ♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️Jak się pogodzić z losem złym. Co Ciebie
zabrał mi. Czemu oczy moje smutne, Czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy
okrutne. Wciąż na rzęsach moich
lśnią?Wiesiu.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jakże tu smutno...ale wierzymy Kochani...przyjdzie czas niedaleki, że
złączymy się wszyscy na wieki....
Zgłoś SPAM
Mama
-:¦:-__❤️☀◊☀❤️__-:¦:-
Gdzie nie ma łez,
Gdzie bólu kres i słońce zawsze świeci,
To właśnie tam, u niebios Bram,
Spotkamy nasze dzieci.
-:¦:-__❤️☀◊☀❤️__-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Każdy dzień uświadamia nam,że Was już nie ma,lecz tęsknota i pamięć
żyją w naszych sercach... Światełko i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨Bądźcie pamięcią w naszych sercach po
wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca
biją.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasza rozpacz jest wielka jak morze i ciąży nam niczym ogromny głaz...i choć
wiemy, że to nic nie pomoże marzymy o tym by móc cofnąć czas...modlitwa i
światełko pamięci Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ ♨ ❤️ ♨ ❤️ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych
sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia.Zostawiam światełko i codzienną modlitwę.❤️ ♨ ❤️
♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❀*¯*♥*¯*❀ Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już
następnych dni.❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O Was ciągle marzymy...smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię, zamykam powieki i Jesteś... i Jesteś...
(¨`•.•´¨)_♥ _`•.(¨`•.•´¨)_♥ _ `•.¸.•´_____
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Życie to układ z nut, raz to tonacja moll, za chwilę dur...dla Tych co
odeszli czas się zatrzymał, nam zabrał wszystkie marzenia, jedynie
wspomnienia zostawił....i tęsknotę ogromną
Zgłoś SPAM
Mama
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ MOJE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE
WIESIU ˜”*°W•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie człowieka jest jak płomień świecy... Wystarczy podmuch wiatru, żeby
je zgasić... R.I.P
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.