Dobre wspomnienia to takie, które potrafią sprawić, że na smutnej twarzy
pojawi się uśmiech, a zarazem wzbudzić wielki żal z powodu odejścia
ukochanej osoby...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować
przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest , że są z nami lecz w innej
postaci. Światełka dla Was kochani..⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować
przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest , że są z nami lecz w innej
postaci. Światełka dla Was kochani..⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak motyl ulotny, jak natchnienie, jak magia nocy, jak utęsknienie, jak myśl
niespokojna, jak senne marzenie...to ciszy wspomnienie...Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐❤⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które
zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia,
które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni, kochani.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć...
Zgłoś SPAM
Mama
♥*♥*♥ A ja zrobię to dla Ciebie Zapalę światełko jaśniutkie Byś
ujrzał go w Niebie ♥*♥*♥
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień; _(_❤️_)_ Nasza pamięć i
światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć....nasza miłość trwa i będzie trwać...Walentynkowe
serduszka ślę do Was
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota....nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie, bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, zostanie z nami do końca dni.
Zostawiam modlitwę i światełka. Pamiętam.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Daj Im wieczny pokój Panie, swą prośbę ślemy przed Twój tron, dziś gdy
nadeszło z Nimi rozstanie opieką swoją nadal Ich chroń.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.