Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które
grzeje...jest ból, tęsknota i łzy....zadomowiły się u nas na
dobre....tęsknimy Kochani, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... W płomieniu świecy westchnienie
i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
Zgłoś SPAM
Wojtek
Niebiańskie światełko dla Was kochane
Aniołeczki❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Tęsknota za człowiekiem to najgorsza kara, jaką można dostać od życia....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿*°❤️°*✿Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach,
którego nic nie pokona.Jest taki żal,który nigdy nie zniknie.Jest taka
tęsknota,która na zawsze zostanie.Pamiętam .✿*°❤️°*✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdy na niebie mówią za Was że Jesteście...że Żyjecie wśród Tych,
którzy Was znali i Tych, którzy tak bardzo kochali... i kochają....
Zgłoś SPAM
Mama
.•*´¯`✿....NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
.MOJEJ PAMIĘCI •*´¯`✿..-* •*´¯`✿..-* DLA CIEBIE MÓJ ANIOŁECZKU***
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba.Wspominać warto
tych co poszli do nieba.Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają.Tak jak my
o nich, oni o nas pamiętają.Pamiętam kochani.❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nawiedzają nas nieustannie...był czas piękny, budzący nadzieję,
radość i dumę...teraz pozostały w sercach zgliszcza po tych dniach
szczęśliwych...tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
(¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯) Moje Światełko ku Twojej Pamięci Aniołeczku
kochany
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho i pusto...nieznane światy odebrały nam sens życia...jak dalej
trwać, gdy wspomnienia rozrywają serce???Kochani przyjmijcie to światełko...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
<*> Serce na pół rozdarte krwawi i ból je przenika. Bo cóż to życie jest
warte, gdy Ciebie tu nie ma... <*>... Światełko z modlitwą dla Ciebie Wiesiu.
♨❤️♡❤️♨ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam
dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj zostali.
Zapalam światełka wiecznej pamięci i zostawiam modlitwę.❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.