KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98523
Zapalone ponad rok temu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ * ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ Teraz niebo jest Twoim domem A nam pozostały wspomnienia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Światełko pamięci i codzienna modlitwa.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju. ☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko Pamięci..... ♨️ ...W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni. .....  ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wrześniowe już światełko Wiesiuniu kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
✬ Odeszli od nas, lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy więc nasze serca ciepłymi wspomnieniami ✬ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia.Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach,Twoje serce bije..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam...w naszych sercach...na zawsze jest Wasze miejsce, Wasz pokój, Wasz ślad...i nasza wielka miłość, która otula Was każdego dnia
Zgłoś SPAM
Mama
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Gdzie jest ten most łączący dwa światy, by można Was było zobaczyć, choć na chwilę;.. •❤•..Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamięć jest droższa od słów... Wiesiu światełko na ostatni dzień sierpnia. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie .❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   153   154   155   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020