❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Ciebie.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie... wiatru szmer... nie ma Cię... patrzę w niebo... księżyc
lśni... gwiazdka mruga...tęskno mi...tęsknimy ogromnie Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie... wiatru szmer... nie ma Cię... patrzę w niebo... księżyc
lśni... gwiazdka mruga...tęskno mi...tęsknimy ogromnie Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❀⭐♥⭐❀ ...Byłeś nadzieją Skarbie Jedyny Świat był i życie przed
Tobą Los Cię okrutny wyrwał z rodziny Rodziców okrył łzami i żałobą...
❀⭐♥⭐❀ Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•. Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨.❤️⭐☘️⭐❤️ Tęsknota
z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieję, że kiedyś będziemy
razem.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ
♨❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów...wierzymy w to Kochani
Zgłoś SPAM
MAMA
☆•°*”˜☆˜”*°•☆ Zapalam znicz, światełko nadziei Zapalam
znicz. dla Tych co już zasnęli ❤️*❤️ Odpoczywaj w Pokoju mój
Aniołeczku ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
_Światełko z modlitwą dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Są chwile, które nigdy nie powrócą, są ludzie, o których nie da się
zapomnieć, są pragnienia, które długo umierają, uczucia, które nigdy nie
gasną...Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zabrane plany, marzenia,Twój uśmiech i dotyk miłości zmienione w stan
nieistnienia...tęsknoty i bezsilności;.....Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia czekamy i tęsknimy...♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Została nam nadzieja....i wspomnienia, zdjęcia, przypominamy sobie Was i nie
możemy powstrzymać łez...brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą.
─═✬═─Światełko pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę...❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...są rajem, z którego nikt, nigdy nas nie wygna...niech to
światełko przypomina, że moje myśli i serce są przy Was Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.