KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98439
Zapalone ponad rok temu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨.❤️⭐☘️⭐❤️ Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieję, że kiedyś będziemy razem.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐☘️⭐❤️♨ ღ♨️ღ ♨❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W tęsknocie zmieszana chwila i wieczność, wspomnienia ciężkie na dno opadają a człowiek wraz z nimi tonie...tak bardzo tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• ❤️... ŚWIATEŁŁKO PAMIĘCI... Życie nie kończy się u Bram Śmierci, Ty żyjesz w naszych sercach i w naszej pamięci...•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Śmierć jest końcem życia,ale nie końcem miłości" _ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• ❤️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...W POŻEGNANIU TLI SIĘ CICHY SMUTEK,A NADE WSZYSTKO WIELKI BÓL ,ŻE NIE MA CIĘ WŚRÓD NAS... ♨️ ❤️*❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień; (_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka. Spoczywaj w pokoju. Zapalam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za oknem drzewa takie smutne, deszcz pada, księżyc srebrne smugi po ziemi włóczy...nic nie pomoże na tęsknotę naszą, nic nie potrafi od niej nas oduczyć....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce mają.❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech nasza miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was wszystko czego potrzebujecie...Bądźcie szczęśliwi Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ †◥◣❤️◢◤† ❤️ Teraz niebo jest Waszym domem A nam pozostały tylko wspomnienia †◥◣❤️◢◤†
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ †◥◣❤️◢◤† ❤️ Teraz niebo jest Waszym domem A nam pozostały tylko wspomnienia †◥◣❤️◢◤†
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami.... Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko i modlitwa Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   144   145   146   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020