Snem wiecznym śpijcie, wśród nas Duszą Żyjcie...Najdrożsi, Najukochańsi,
Najważniejsi, Jedyni
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.❤️ Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem.❤️ Bo w naszych sercach, Wasze serca
biją.❤️♨☘️♨️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dziś jak dnia każdego,znowu cicho westchnę do Wiekuistego: Wieczne
odpoczywanie racz dać Im Panie..Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Życie jest jak świeca na wietrze,tak ulotne, jeden podmuch
wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Kochani,dziękuję za zapalanie
światelek dla mojego męża,pozdrawiam Halina❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wczorajsza przeszłość uderza do naszych serc jak huragan, a my nic zrobić
nie potrafimy i nie możemy, pomimo dzielnych zmagań- tego, co minęło- nie
wrócimy....Kochani światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W cierpieniu stajemy się bezradni i żadne słowa dla nas nic nie
znaczą,dławimy się ciszą, gubimy łzę czystą,bardziej potrzebną od
słów,bo ona mówi wszystko..Spoczywaj w pokoju Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Mija rok dobry rok, z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom, stary
rok, dobry rok..." Wiesiu światełko na koniec roku. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama
**⭐♨️❤️♨️⭐
........((_,»*♥*« »*♥*«,_))
•°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜
•°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK
•°*”˜SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*”˜
⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
28.12.2024.r. (_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
"⭐♨️❤️♨️⭐..((_,»*♥*« »*♥*«,_))..
•°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜
•°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*
⭐♨️❤️♨️⭐ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ"
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Istota wspomnień polega na tym,że nic nie przemija. Kochani,każde wspomnienie
o Was będzie z nami zawsze. *** Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy płaczące za Wami, za Waszym uśmiechem, za cudownymi wspomnieniami...w
sercach i w pamięci Byliście, Jesteście i zawsze Będziecie Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...smutne jest serce, gdy tęskni
do Was Kochani bez końca...Bożonarodzeniowe światełka dla Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.