Nie spełniły się nasze marzenia...został nam ból nie do zniesienia,
rozdarte serca...żyjemy jak roślinki bez wody...Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama
† ◥◣❤️◢◤ † ❤️
Ześlij nam ciepły promyk ukojenia
Bo wiemy, że patrzysz na nas, choć tutaj Cię nie ma ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. _ Światełko Pamięci
dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was,
gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was
Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą.
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Wiesiuniu...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego? - ♥ - Światełko i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dawniej śmierć była mi zawsze tylko kimś z szerszego towarzystwa. Teraz
zasiada ze mną do jednego stołu... musze się z nią zaprzyjaźnić... Wiesiu
pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Pamiętam...❄️❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć pamięć szczęśliwych dni tak boli....nie możemy i nie chcemy
zapomnieć Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
⭐ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ "Nie umiera ten, kto trwa w
naszych sercach i w naszej pamięci "
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; ** Nasza pamięć i
światełko Wiesiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.