˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko Pamięci dla Ciebie
Wiesiu ..... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy
wspomnienie przeżytych z Tobą dni. ..... ˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WSPOMNIENIE, to ostatnie co pozostaje, kiedy kogoś zabraknie.__ Nasza pamięć
i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślad w naszych
sercach... Wiesiu światełko na koniec lutego. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️❄️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A
dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy rozświetla Ci
drogę. A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę, zostawiam modlitwę.❄️
❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie i śnijcie anielskie sny, otulamy Was czule szalem pamięci i jasnym
światełkiem wysyłamy do nieba modlitwę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Ci, którzy są już w krainie ciszy,
odchodząc kiedyś od nas ciałem, zostali duszą co wszystko słyszy,
opiekując się nami przez dni całe. ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i
spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
Mama
"✿•*°• *•✿•*°• ...Łza cicho spłynęła po policzku...
westchnieniem załkało serce...♨️ ♨ ♨️.......Odpoczywajcie w
Pokoju....."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście jak oddech ziemi zroszonej rannym deszczem, Byliście jedynym
promieniem słońca, który świeci nam jeszcze...Byliście, nadal Jesteście w
naszych myślach, sercach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko;
.ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ.Śpij spokojnie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko Wiesiuniu...pamiętam
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po
wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.