Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd
Kochani...razem, na zawsze....
Zgłoś SPAM
Mama
░╬ ڿڰۣ❀❤️ڿڿ ░ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ░╬
ڿڰۣ❀❤️ڿڿ ░ PRZESYŁAM CI WIESIU DO NIEBA ⭐☘️⭐
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ktoś tutaj był i był, a potem zniknął i uporczywie Go nie ma" -
W. Szymborska.
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa."♨❤️♨ Pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia,
rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój
cały świat.Na post zostawiam codzienną modlitwę,☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko serce łka...tak bardzo kogoś brak...rozpada się na pół...już Was
nie ma tu...spłynęła gorzka łza...kreśli kształty Aniołów za którymi
tęsknimy...
:¦:-ŚRODA POPIELCOWA-:¦:- Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas
oczekiwania i Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie.
Pamiętam, zostawiam modlitwę na cały wielki
post.❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas
oczekiwania i Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie.
Pamiętam, zostawiam modlitwę na cały wielki
post.❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.