Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tomasz Bajerski


* 20.12.1962

 

+ 14.01.2021

Miejsce pochówku: Nakło nad Notecią

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (4)
Licznik odwiedzin strony
59096
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Tomku, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Kasia. 29.3.2022
439
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie
Zgłoś SPAM
Kasia
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Kasia. 28.3.2022
438
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕°*”˜˜”*°` Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć `°*”˜˜”*°◕
Zgłoś SPAM
Kasia
Tęsknię… odwiedzaj mnie czasami❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Tomku.♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Kasia. 27.3.2022
437
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
• °*✿*°•` „Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów.” Jan Paweł II (Karol Wojtyła) `•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Kasia
Tomuś❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na sobotę dla Ciebie Tomku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Kasia. 26.3.2022
436
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
...Czas, tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę, śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic, nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami
Zgłoś SPAM
Kasia
Kocham ❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Tomku. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   167   168   169   ...   240   241    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
K
16.01.2021