Mija kolejna bolesna rocznica.To już tyle lat bez Ciebie.Spoczywaj w
pokoju.Światełko pamięci dla Ciebie ukochana moja siostrzyczko.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(°)(♥)(°) Modlitwa i światełko Pamięci (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Zosia i Wiki
Bardzo nam Ciebie brakuje Babciu... To światełko jest dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rafał
Minęło aż 6 lat, a te wydarzenia mam przed oczami jakby to było niedawno.
Mam do Ciebie tyle pytań. Brakuje mi Ciebie. Tyle się wydarzyło, a Ciebie nie
ma przy mnie i przy mojej rodzinie, Kocham Cię,
Zgłoś SPAM
aga
Mamo... tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak nie powinno się stać. 6 lat to niby
wiele a mnie się ciągle wydaje jakbyś odeszła wczoraj:(
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz 6 lat jak Ciebie nie ma z nami jak ciezko,bardzo brakuje mnie Ciebie
kocham Cie ,spoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Agata i Piotr
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Rafał
Życie bez Matki jest zimne i pozbawione radości. To nie był Twój czas. Nie
tak miało być. Tyle lat upłynęło, a nie potrafię tego zaakceptować.
Spoczywaj w spokoju.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.