10 miesięcy? czy już upłynęło tyle czasu?? nie mogę się z tym
pogodzić... tak bardzo mi Ciebie brakuje...
Zgłoś SPAM
Jasiek
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Rafał
To już 10 miesięcy. A ja wciąż nie mogę w to uwierzyć i pogodzić się z
tym co się wtedy wydarzyło. Tak bardzo brakuje mi Ciebie, Mamo.
Zgłoś SPAM
Teresa
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz 10 ciezkich miesiecy jak Cie nie ma . tak bardzo brakuje mnie Ciebie
wroc
Zgłoś SPAM
Robert i Monika
Pamiętamy o Tobie Ciociu
Zgłoś SPAM
Rafał
Mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych. Nieprawda. Brak Ciebie w moim życiu
stworzył ogromną pustkę. Tak bardzo zmieniło się moje życie. Tak bardzo mi
Ciebie brakuje. Część mnie umarło razem z Tobą.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.