to minal rok jak Ciebie nie ma z nami. wciaz nie moge uwierzyc ze Ciebie nie
zobacze tak bardzo tesknie za Toba
Zgłoś SPAM
Robert i Monika
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
agnieszka
dziś mija rok od tego strasznego dnia. rok okropny, pełen bólu i smutku,
pustki... i chociaz wydawałoby się że tyle czasu upłynęło i powinno być
lepiej - NIE JEST LEPIEJ!!! jest gorzej.gorzej.gorzej
Zgłoś SPAM
Basia
To już rok od tego strasznego wydarzenia...jak bardzo ciężko się z tym
pogodzić, jak ciężko uwierzyć że już nigdy nie zapukasz do naszych
drzwi...czuwaj Mamo nad nami, wspieraj nas i pomagaj nam.
Zgłoś SPAM
Rafał
Ten dzień to największy koszmar w moim życiu. Nigdy go nie zapomnę. Nigdy
już nie będę szczęśliwy. Byłaś przez całe życie najbliższą mi osobą,
odeszłaś tak nagle...
Zgłoś SPAM
Rafał
Rok temu czekaliśmy na Was w Myszyńcu, mieliście dojechać rano, wszystko
gotowe, napisałaś jeszcze, że zrobiłaś szarlotkę. Nikt się nie
spodziewał, że nie doczekamy... nigdy sobie tego nie daruję.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo... tak bardzo za Tobą tęsknię..
Zgłoś SPAM
Olga
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz jutro rok ,jak sie dowiedzilam ta straszna wiadomosc trudno sie z tym
pogodic.
Zgłoś SPAM
Agata i Piotr
Zgłoś SPAM
agnieszka
nie mogę uwierzyć nadal że nigdy już Ciebie nie zobaczę... to takie bolesne
ten dzień rok temu zmienił wszystko. i nigdy już nie będzie tak samo
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Hubert
Babciu, rok temu ostatni raz się bawiliśmy.
Zgłoś SPAM
Rafał
Dokładnie rok temu widziałem Cię po raz ostatni. Nie zdążyliśmy
porozmawiać, miałem do Ciebie tyle pytań, tyle niezamkniętych spraw...
Wciąż o tym myślę i nie mogę się z tym pogodzić, Mamo.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz niedlugo rok , jak Ciebie nie ma z nami tak bolesny ten rok kocham Cie
siostrzyczko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.