Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Teresa Krakowiak


* 27.01.1953

 

+ 29.08.2009

Miejsce pochówku: Cm. Tarchomin, Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (39)
Licznik odwiedzin strony
108625
Zapalone ponad rok temu
Zbigniew Markiewicz
wieczny odpoczynek racz jej dać Panie
Zgłoś SPAM
krystyna
to minal rok jak Ciebie nie ma z nami. wciaz nie moge uwierzyc ze Ciebie nie zobacze tak bardzo tesknie za Toba
Zgłoś SPAM
Robert i Monika
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
agnieszka
dziś mija rok od tego strasznego dnia. rok okropny, pełen bólu i smutku, pustki... i chociaz wydawałoby się że tyle czasu upłynęło i powinno być lepiej - NIE JEST LEPIEJ!!! jest gorzej.gorzej.gorzej
Zgłoś SPAM
Basia
To już rok od tego strasznego wydarzenia...jak bardzo ciężko się z tym pogodzić, jak ciężko uwierzyć że już nigdy nie zapukasz do naszych drzwi...czuwaj Mamo nad nami, wspieraj nas i pomagaj nam.
Zgłoś SPAM
Rafał
Ten dzień to największy koszmar w moim życiu. Nigdy go nie zapomnę. Nigdy już nie będę szczęśliwy. Byłaś przez całe życie najbliższą mi osobą, odeszłaś tak nagle...
Zgłoś SPAM
Rafał
Rok temu czekaliśmy na Was w Myszyńcu, mieliście dojechać rano, wszystko gotowe, napisałaś jeszcze, że zrobiłaś szarlotkę. Nikt się nie spodziewał, że nie doczekamy... nigdy sobie tego nie daruję.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo... tak bardzo za Tobą tęsknię..
Zgłoś SPAM
Olga
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz jutro rok ,jak sie dowiedzilam ta straszna wiadomosc trudno sie z tym pogodic.
Zgłoś SPAM
Agata i Piotr
Zgłoś SPAM
agnieszka
nie mogę uwierzyć nadal że nigdy już Ciebie nie zobaczę... to takie bolesne ten dzień rok temu zmienił wszystko. i nigdy już nie będzie tak samo
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Hubert
Babciu, rok temu ostatni raz się bawiliśmy.
Zgłoś SPAM
Rafał
Dokładnie rok temu widziałem Cię po raz ostatni. Nie zdążyliśmy porozmawiać, miałem do Ciebie tyle pytań, tyle niezamkniętych spraw... Wciąż o tym myślę i nie mogę się z tym pogodzić, Mamo.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz niedlugo rok , jak Ciebie nie ma z nami tak bolesny ten rok kocham Cie siostrzyczko
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   232   233   234   ...   291   292    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
aga
02.09.2009