To już 13 miesięcy, tyle czasu minęło od tamtego dnia. Cały czas nie mogę
się z tym pogodzić i chyba nigdy się nie pogodzę.
Zgłoś SPAM
agnieszka
dziś 29... mija rok i 1 miesiac odkąd Ciebie nie ma.To takie niesprawiedliwe.
Tak boli...każda myśl o Tobie, każde wspomnienie.Staram się nie
myśleć.Wtedy jest trochę lepiej bo przynajmniej nie płaczę
Zgłoś SPAM
Rafał
Oj, Mamo. Wciąż nie moge uwierzyć w to, że Cię nie ma. Że to wszystko się
stało.
Zgłoś SPAM
krystyna
kocham Cie Siostrzyczko
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Bożena
Miałam problemy.Nie mogłam nawet zapalić Ci znicza,ale le to już przeszlosc.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis wyjezdzaja moje dzieci z niemiec, miej opieke nad Nimi
Zgłoś SPAM
zosia, wiki
Babciu, tęsknimy za Tobą...
Zgłoś SPAM
agnieszka
nie wiem czy kiedyś się przyzwyczaję że Ciebie nie ma... na razie trwam w
zawieszeniu, w tej beznadzieji. nie mogę się pogodzić z tym że Ciebie nie
ma..
Zgłoś SPAM
Teresa
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Tak mi ostatnio wszystko pod górkę.A Tobie zawsze pomarudziłam,najwyżej mnie
wyśmiałaś.Ale było mi lżej.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.