Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Teresa Krakowiak


* 27.01.1953

 

+ 29.08.2009

Miejsce pochówku: Cm. Tarchomin, Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (39)
Licznik odwiedzin strony
108679
Zapalone ponad rok temu
Agata
Zgłoś SPAM
agnieszka
bliśmy dziisaj wszyscy razem u Ciebie i u Babci i Dziadka. Szkoda, że nie możesz być z nami ciałem. Tak bardzo Cię potrzebujemy chociaż staramy się dawać radę. Modlę się za Ciebie. i za nas wszytskich
Zgłoś SPAM
Teresa
Pamiętam
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis bede u Ciebie i rodzicow na cmentarzu tak bardzo to boli
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo... tak nam ciężko.. jutro będziemy u Ciebie na cmentarzu...
Zgłoś SPAM
Hubiś
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Tereska.Tak mi teraz ciężko żyć.W tak krótkim czasie Bóg i ślepy los zabrał mi dwie najukochańsze istoty.Wy tam już jesteście razem,pewnie szczęśliwi,a my tu na ziemi tak bardzo tęsknimy.
Zgłoś SPAM
krystyna
tesknie za Toba
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Rafał
Rok i 2 miesiące. Tyle czasu, a cały czas bardzo boli. Życie bez Ciebie jest takie smutne.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Hubi
Zgłoś SPAM
Rafał
To już 14 miesięcy. Wciąż jest tak bardzo ciężko.
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
agnieszka
wciąż o Tobie myślę i nie mogę pojąć dlaczego tak się stało? dlaczego nie ma Ciebie z nami??
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
kcm
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   223   224   225   ...   291   292    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
aga
02.09.2009