bliśmy dziisaj wszyscy razem u Ciebie i u Babci i Dziadka. Szkoda, że nie
możesz być z nami ciałem. Tak bardzo Cię potrzebujemy chociaż staramy się
dawać radę. Modlę się za Ciebie. i za nas wszytskich
Zgłoś SPAM
Teresa
Pamiętam
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis bede u Ciebie i rodzicow na cmentarzu tak bardzo to boli
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo... tak nam ciężko.. jutro będziemy u Ciebie na cmentarzu...
Zgłoś SPAM
Hubiś
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Tereska.Tak mi teraz ciężko żyć.W tak krótkim czasie Bóg i ślepy los
zabrał mi dwie najukochańsze istoty.Wy tam już jesteście razem,pewnie
szczęśliwi,a my tu na ziemi tak bardzo tęsknimy.
Zgłoś SPAM
krystyna
tesknie za Toba
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Rafał
Rok i 2 miesiące. Tyle czasu, a cały czas bardzo boli. Życie bez Ciebie jest
takie smutne.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Hubi
Zgłoś SPAM
Rafał
To już 14 miesięcy. Wciąż jest tak bardzo ciężko.
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
agnieszka
wciąż o Tobie myślę i nie mogę pojąć dlaczego tak się stało? dlaczego
nie ma Ciebie z nami??
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.