śnieżnie, smutno, bez Ciebie... tak trudno się pozbierać. brakuje mi
cierpliwości którą Ty zawsze miałaś. brakuje mi Twoich rad, słów
wsparcia. tyle chciałabym Ci powiedzieć. i nie mogę
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
admin
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Straciłam Ciebie i Zygmunta w tak krótkim czasie.W moim życiu jest teraz
pustka i beznadzieja.Brak nadziei na przyszłość i życie w którym nie
będzie tylko smutku i bólu.
Zgłoś SPAM
Rafał
Mamo. Dzisiaj mija już 15 miesięcy od tego dnia. To już tak dużo czasu. A
życie stało się takie trudne i potwornie smutne. Kiepsko sobie radzę teraz w
życiu. Ze wszystkim mam pod góre. Brak mi Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.