w zasadzie nie chce mi się cokolwiek robić na te święta.będziemy sami bo
Wiki chora, nie ma Ciebie. wiem że nie podobało by Ci się taki podejście..
ale nie mogę się cieszyć kiedy się nie układa
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Rafał
Opiekuj się Wikusią i Tatą oraz nami wszystkimi.
Zgłoś SPAM
Rafał
Bardzo mi Ciebie brakuje Mamo. Idą Święta, kolejne smutne Święta, nigdy
wcześniej nie myślałem, że tak bardzo nie będę ich lubił. Wszystko się
zepsuło.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
agnieszka
a Wiki ma ospę... i święta mamy w kwarantannie w domu... sami...
Zgłoś SPAM
agnieszka
oj Mamo... jaka szkoda, że Ciebie nie ma. Wszystko wyglądałoby inaczej.
Byłoby łatwiejsze. Opiekuj się nami. Pomagaj Twoim dzieciom. Proszę...
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis wyjezdzam opiekuj sie nami wszystkimi a jest nas duzo
Zgłoś SPAM
krystyna
Tereniu jutro wyjezdzam do dzieci miej mnie opiece w czasie podrozy
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo...zbliżają się święta. wcale mnie nie cieszą. to już drugie bez
Ciebie. Tak boli..
Zgłoś SPAM
aga
tam gdzie jesteś pewnie juz nie musisz się martwić o nic. a tu na dole...
tyle rzeczy jest do ogarnięcia. czasami nie daję rady...
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
Rafał
Zawsze mi pomagałaś w życiu. Teraz nie mogę sobie z wieloma rzeczami
poradzić, ani podjąć różnych decyzji. Brak mi Cię bardzo.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.