przechodziłam, pochyliłam głowę... ci, co zostali pamiętają
Zgłoś SPAM
Rafał
Ten dzień sprzed 2 lat to najgorszy dzień w moim życiu, nie potrafię o tym
przestać myśleć. 2 lata to już tak wiele czasu. Żyjemy tyle czasu bez
Ciebie i cały czas jest tyle trudnych problemów.
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz 2 lata jak stala sie ta tragedia
tak bardzo brakuje Ciebie
wciaz pamietam Twoj glos
kocham Cie
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, nie mogę uwierzyć że to już 2 lata...Nic nie jest takie same, wiara
uległa załamaniu. Tak trudno jest mi pogodzić się z brakiem Ciebie...
pustkę mam w sercu..
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
tesknie za Toba
to niesprawiedliwe
Zgłoś SPAM
zosia, wiki
tęsknimy za Tobą Babciu
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mijają 2 lata... aż nie chce się wierzyć.Niby długo a wydaje się ledwie
chwila minęła gdy widziałyśmy się ostatni raz...to takie niesprawiedliwe...
Zgłoś SPAM
Rafał
To takie niesamowite, nie trafia do mnie, że nie ma Ciebie przy mnie już dwa
lata. To tak długo, i życie stało sie tak zupełnie inne. Smutniejsze i
trudniejsze i wszystko tak ciężko znoszę.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, wspieraj Tatę bo bardzo tego potrzebuje. Dzięki Tobie jakoś sobie
poradzi...
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, szepnij słówko Hubercikowi, przekonaj Go. Ciebie na pewno posłucha:)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.