Najlepsze życzenia z okazji Świąt.Bądż zawsze blisko nas duchem,bo Twoja
obecność jest nam bardzo potrzebna szczególnie w te dni.
Zgłoś SPAM
Rafał
Dlaczego nie może być tak jak dawniej? Dlaczego wszystko się tak bardzo
zmieniło? Kolejne Święta bez Ciebie, Mamo.
Zgłoś SPAM
Rafał
Święta bez Ciebie nie będą dla mnie radosne i wesołe, ale oby były dla nas
spokojne i nie męczące. Brakuje mi Ciebie.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
agnieszka
cd. tak bardzo brakuje mi Twojej obecności, zwłaszcza teraz przed
świętami... i w ich trakcie... dlaczego???
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, zbliżają się święta. znowu bez Ciebie. wydaje mi się jakbyś była
jeszcze wczoraj z nami a potem czuję ze już tyle czasu minęło odkąd Cię
nie ma. Tak bardzo brakuje mi rozmów z Tobą...
Zgłoś SPAM
krystyna
Tereniu dzis wyjezdzam do dzieci, badz przy mnie, wiem zawsze mnie towarzyszysz
bo to czuje
,kocham CIE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.