Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Teresa Krakowiak


* 27.01.1953

 

+ 29.08.2009

Miejsce pochówku: Cm. Tarchomin, Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (39)
Licznik odwiedzin strony
108861
Zapalone ponad rok temu
Bożena
Zgłoś SPAM
Bożena
Najlepsze życzenia z okazji Świąt.Bądż zawsze blisko nas duchem,bo Twoja obecność jest nam bardzo potrzebna szczególnie w te dni.
Zgłoś SPAM
Rafał
Dlaczego nie może być tak jak dawniej? Dlaczego wszystko się tak bardzo zmieniło? Kolejne Święta bez Ciebie, Mamo.
Zgłoś SPAM
Rafał
Święta bez Ciebie nie będą dla mnie radosne i wesołe, ale oby były dla nas spokojne i nie męczące. Brakuje mi Ciebie.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
agnieszka
cd. tak bardzo brakuje mi Twojej obecności, zwłaszcza teraz przed świętami... i w ich trakcie... dlaczego???
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, zbliżają się święta. znowu bez Ciebie. wydaje mi się jakbyś była jeszcze wczoraj z nami a potem czuję ze już tyle czasu minęło odkąd Cię nie ma. Tak bardzo brakuje mi rozmów z Tobą...
Zgłoś SPAM
krystyna
Tereniu dzis wyjezdzam do dzieci, badz przy mnie, wiem zawsze mnie towarzyszysz bo to czuje ,kocham CIE
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo... brakuje mi Twojej obcności
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   179   180   181   ...   291   292    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
aga
02.09.2009