To już 2 lata i 5 miesięcy. Tak bardzo dużo czasu. Nieprawdopodobne, że ten
czas tak szybko zleciał. Tak bardzo Ciebie nam brakuje.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
agnieszka
dziś są Twoje urodziny... szkoda że nie możemy ich obchodzić razem...
życzymy Ci spokoju i szczęścia tam gdzie jesteś
Zgłoś SPAM
Rafał
Moja Kochana Mamo, dzisiaj Twoje Urodziny, powinniśmy je pięknie obchodzić, a
teraz nie wiem nawet czego mogę Ci życzyć. Wszystkiego Najlepszego, Spoczywaj
w Spokoju, mam nadzieję, że nic Ci nie brak.
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
agnieszka
jutro Twoje urodziny...
Zgłoś SPAM
Rafał
Tak bardzo brakuje Ciebie w naszym życiu.
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Zosia
Z okazji Dnia Babci chciałabym Ci złożyć tyle życzeń!!!! Bardzo za Toba
tęsknię...
Zgłoś SPAM
Wiki
Kocham Cię Babciu. Wszystkiego dobrego w dniu Twojego święta
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.