Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś, jest szczęście i radość. Spoczywaj w
pokoju, Kochana, Najwspanialsza na świecie Mamo. To wielkie szczęście, że
miałem Taką Mamę.
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz cztery lata jak Cie nie ma z nami.bardzo mnie cie brakuje.nie mozemy
sobie pogadac.badz szczesliwa tam na gorze.modle sie za Twoja dusze.
Zgłoś SPAM
szymon
Zgłoś SPAM
Rafał
Upłynęły szybko te 4 lata, strasznie szybko. Bardzo mi Ciebie brakuje, Mamo.
Teraz jest mi tak trudno żyć, brakuje mi Twych rad, pomocnej dłoni,
pocieszenia. Brakuje mi Mamy...
Zgłoś SPAM
Zosia, Wiki
Babciu, bardzo Cię kochamy
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Minłęy 4 lata jak 1 dzień a pamięć o
Tobie i ból nie przemijają. Zapalam lampkę - niech Ci świeci. Spoczywaj w
pokoju.
Zgłoś SPAM
JADWIGA I ADAM
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
agnieszka
...
Zgłoś SPAM
Rafał
4 lata to tak dużo czasu, to bardzo duża część mojego życia, tak długo
juz Cię nie ma przy mnie.A tamten dzień wspominam ciągle, jakby to było
wczoraj, nadal nie mogę się otrząsnąć. I chyba nie zdołam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.