Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Teresa Krakowiak


* 27.01.1953

 

+ 29.08.2009

Miejsce pochówku: Cm. Tarchomin, Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (39)
Licznik odwiedzin strony
109012
Zapalone ponad rok temu
Rafał
Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś, jest szczęście i radość. Spoczywaj w pokoju, Kochana, Najwspanialsza na świecie Mamo. To wielkie szczęście, że miałem Taką Mamę.
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz cztery lata jak Cie nie ma z nami.bardzo mnie cie brakuje.nie mozemy sobie pogadac.badz szczesliwa tam na gorze.modle sie za Twoja dusze.
Zgłoś SPAM
szymon
Zgłoś SPAM
Rafał
Upłynęły szybko te 4 lata, strasznie szybko. Bardzo mi Ciebie brakuje, Mamo. Teraz jest mi tak trudno żyć, brakuje mi Twych rad, pomocnej dłoni, pocieszenia. Brakuje mi Mamy...
Zgłoś SPAM
Zosia, Wiki
Babciu, bardzo Cię kochamy
Zgłoś SPAM
agnieszka
Mamo, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Minłęy 4 lata jak 1 dzień a pamięć o Tobie i ból nie przemijają. Zapalam lampkę - niech Ci świeci. Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
JADWIGA I ADAM
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
agnieszka
...
Zgłoś SPAM
Rafał
4 lata to tak dużo czasu, to bardzo duża część mojego życia, tak długo juz Cię nie ma przy mnie.A tamten dzień wspominam ciągle, jakby to było wczoraj, nadal nie mogę się otrząsnąć. I chyba nie zdołam
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Jadwiga
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
agnieszka
Pięknie teraz jest na grobie...
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   135   136   137   ...   291   292    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
aga
02.09.2009