KuPamięci.pl

Tadeusz Zielonka


* 30.07.1929

 

+ 04.02.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny Katowice Panewniki

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (12)
Licznik odwiedzin strony
25504

Tadeusz Zielonka - moj maz za ktorym tesknota nie ma konca . Dla Niego Byl Bog -Honor i Ojczyzna .Byl Czlowiekiem Perfekcyjnym  z dokladnoscia do jednej sekundy. Pogodny ,cieply otwarty dla ludzi i czesto niedoceniany dla tego co zrobil w zyciu dla innych . To sa juz dinozalry w naszym realistycznym swiecie . NA ZAWSZE  Kochajaca Cie zona Joanna  PROSZE O MODLITWE DLA TADEUSZA   

 

 

 

MINELO JUZ DWA LATA I PIEC MIESIECY OD TWEGO ODEJSCIA A JAK STOJE W MIEJSCU JAKBYS ODSZEDL WCZORAJ !

BYLES DLA MNIE MEZEM , OJCEM I WIELKIM PRZYJACIELEM - DO KONCA MOICH DNI BEDZIESZ ZE MNA TADZIU - ZYJE WSPOMNIENIAMI , SLYSZE TWOJ GLOS , CZUJE CIEPLO TWOICH RAK , TWOJ CZULY UMIECH I RADOSC KOCHANIE .            Pragne poinformowac, ze Msza Swieta za Tadeusza mojego meza - odbedzie sie w dn.28.10.12 o godzinie 15 - ej w Krypcie Katedry w Katowicach,

 

 

JESLI GOSCISZ NA STRONIE MOJEGO MEZA S.P. TADEUSZA - TO PROSZE ZAWIEC SWIATELKO  - BOG ZALPAC .

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Joanna Zielonka
2020-02-04
"Z calego Serca chcę podziękować Administratorowi Strony Pamięci. Jak bardzo pomaga w utracie bliskiej osoby. Na stronie jest wszystko co chcemy umieścic o naszych najbliższych." "Pomaga ogromnie - to tak jakby była łączność wirtualna z Tamtą stroną. Można też zlożyć kondolencje znajomym i widzieć jakie są cierpienia innych ludzi, którzy też stracili bliskich. Jest to bardzo smutne a zarazem piękne, piękne wspomnienia i pamięć o tych których już nie ma wśród nas."
BERNARDETA KURZAWIŃSKA
2011-02-19
Otrzyj już łzy Przyprawione smutkiem Przepełnione tęsknotą Bo noc pełna cierpienia I goryczy Zapadła za horyzontem Dla Niego wstał poranek Pełen błękitu I uśmiechu słońca Tam nie ma nocy Tam kwitną soczyste łąki Jak orzeł prostuje skrzydła Bo jest już zwiewny i wolny Spogląda na ziemię Przestrzenią się raczy I ... Wszystko już wie Bo wszystko zobaczył. JOASIU ZAPEWNE PATRZĄC Z GÓRY CIESZY SIĘ KAŻDYM TWOIM UŚMIECHEM !
KURZAWIŃSKA BERNARDETA
2011-01-30
"Zważaj na swoje myśli, Stają sie wszak slowami. Zważaj na swoje słowa, stają się czynami. Zważaj na swoje czyny, stają sie nawykami. Zważaj na swoje nawyki, ksztaltują charekter. Zważaj na swoj charakter, on staje sie twoim losem"
Bernardeta Kurzawińska
2010-11-29
Tadeuszu możesz być dumny z Joasi ! Jak patrzysz z góry pewnie jesteś spokojniejszy - Joasiu tak trzymaj !
BERNARDETA KURZAWIŃSKA
2010-11-23
Tęsknotą pisany Wciąż tak mało dla mnie jesteś, tęsknić bardzo przez to muszę, serce jakoś smutno bije, w oczach coraz więcej wzruszeń. wyczekując w niebie chwili, cierpliwości już brakuje, miłość która nas złączyła, zapomniałem jak smakuje. Chcąc doczekać się spełnienia, marzę we śnie każdej nocy, pragnąc ciebie mieć w ramionach, otwierając rano oczy.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
24.02.2012 Ania
.......Słowa Jan Twardowski Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to, co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stad odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widzieć naprawdę zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą
Dla Ciebie Tadziu .
dzisiaj 23:30 KONSTANTY ILDEFONS GAŁCZYŃSKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ocalić od zapomnienia Ile razem dróg przebytych, ile sciezek przedeptanych, ile deszczów,ile śniegów, wiszących nad latarniami, ile listów,ile rozstań, ciężkich godzin w miastach wielu, i znów upór żeby powstać, i znów iść i dojść do celu. Ile w trudzie nieustannym, wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń, ile chlebów rozkrajanych, pocałunków,schodów,książek, oczy Twe jak piękne świece, a w sercu źródło promienia, więc ja chciałabym Twoje serce ocalić od zapomnienia! U Twych ramion płaszcz powisa, krzykliwy,z leśnego ptactwa, długi przez cały korytarz, przez podwórze aż gdzie gwiazda Wenus(Mars?!), a Tyś lot i górność chmurną, blask wody i kamienia, chciałabym oczu Twoich chmurność ocalić od zapomnienia!
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Tadziu Jestes juz w Jej Ramionach
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
Dla Meza Bylo To Swiete
-
Joanna
Joanna
(zona) napisał(a) dnia 2010-10-18
Odszedłeś nagle i niespodziewanie, Ból został tylko Po Tobie, Kochanie.
-
Joanna Zielonka
Joanna Zielonka
zapalił(a) dnia 2018-02-04
To juz osma Rocznica Twego Odejscia Tadziu . Jestes w mym sercu . Spoczywaj w Spokoju [*]
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Proboszcz Parafii OF Alan Rusek
-
Joanna Zielonka
01.10.2010