Chciałabym choć na chwilę zapominieć,ale nie mogę,wciąż uśmiechasz się
do mnie,ciągle wchodzisz mi w drogę,tak często Cię widzę,choć nie
spotykam,tak często mam Cię na końcu języka
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie.Skrawek
muru,tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech.głos spojrzenie..Taka
tęsknota,żal,taka pustka. Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W sercu zawsze jesteś.Jesteś jak wiatr.Jesteś jak dzień z nocą
połączony.Tylko nasz los jest bardzo smutny.Mamy marzenia w sercu,że kiedyś
Was spotkamy i z tą nadzieją z tym bólem na ten czas czekamy
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Kiedyś przyjdzie taki dzień,że się spotkamy.Będzie on
łatwiejszy dla nas,bo po drugiej stronie będziesz stał Ty,i już zawsze
będziemy razem ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP. KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
MINEŁO SZCZĘŚCIE -NIE PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁO TYLKO WSPOMIENIE.;
...ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM....ŚPIJ SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
mama
wczoraj
Zgłoś SPAM
bb
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma już słów,zapadły w przepaść.Nie ma już słońca wyblakło na
niebie,nie ma już Ciebie.Reszta nie ma znaczenia(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.Z cichą
modlitwą zapalam światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co ma dla nas
los.Serca nasze zranione tęsknotę przepełnione.Stefanie byłeś
jedyny,wyjątkowy dla rodziców.Tak wiele nam odebrano ❤*•*❤*•*❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.