Tęsknota,ból,cierpienie nie znają czasu.Pozostają na zawsze(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Po cichu,po woli łzy płyną,a serce wciąż boli.Twoja księga życia taka
krótka była,dopiero parę stron zapisane,a już się skończyła...niech Tobie
płoną cieplutkie promyczki do samego nieba...
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą.Nasz świat okrył się
żałobą.Dla nas nie ma już słońca,radości.Smutek,tęsknota,żal w naszych
sercach gości.Światełko połączone z modlitwą dla Ciebie Stefanie
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.Czasem odchodzą nasze anioły I nagle w miejscu staje czas... A z nimi
cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na
zawsze..[']..
Zgłoś SPAM
Ewa
Pamiętam o Tobie. Moja córeczka już ma 7 miesięcy żałuję że nie mogę z
Tobą porozmawiać a czasami jest mi ciężko.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
..i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia...i moment w życiu,który wszystko
pozmieniał... Światełko pamięci ...{*}{*}{*)
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stefku wszystko Cię przypomina,jesteś wszędzie,tyle miejsc z Tobą
związanych.Śpij spokojnie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.