Smutek pada cieniem kiedy nie ma Ciebie,Nie ma Twoich słów, Tylko są
marzenia..kiedy ujrzę Cię znów? W ciszy i zadumie zapalam ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
STEFKU ❤*❤*❤ Zawsze będziesz między nami❤*❤*❤w pamięci i sercach
pozostaniesz❤*❤*❤Światełko i modlitwa dla Ciebie aniołku*❤*❤*❤
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
[*] znak pamięci i modlitwy dla Ciebie Stefku[*]
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr. Wszystko jest tu
tak jak dawniej tylko Ciebie tutaj brak (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Są ludzie,którzy nie są blisko nas ale zawsze są bliscy naszemu
Sercu... są dni niewarte nawet jednej minuty... są minuty warte całego
życia..."
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
„Tęsknota jest straszna.Gdy w świat myśl ucieka.Gdy się dziecko kocha.Lecz
kocha z daleka....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy ktoś,płacze nie pytaj,
dlaczego....Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie Aniele.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdzie Ty jesteś?, coraz głośniej wołam, ale cisza i smutek ciągle
dookoła,tak bardzo chcę Cię przytulić...
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z Tobą w sercach najbliższych jesteś
najukochańszą osobą(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię Ich pamięci i Ich sercom."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.