Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ...wróć...
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Mieliście żyć długo i szczęśliwie, cieszyć bliskich swoją obecnością,
być podporą i nadzieją . Wszystko stracone, nie mamy już nic prócz
codziennego bólu,pustki rozpaczy ...
Zgłoś SPAM
mama
dzis
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Mija kolejna beznadziejna ,bezsensowna niedziela...kolejny dzień bez Was
kochane dzieci(*)
Zgłoś SPAM
bb
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak trudno gdy ktoś odchodzi,gdy milknie jego głos,tak trudno jest się z tym
pogodzić i znieść ten cios.Zawsze już pozostanie pustka w duszy,pęknięte
serce,tych dwóch rzeczy nie da się niczm wypełnić.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
♥♥♥ ŚPIJ SPOKOJNIE ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu.Światełko dla
Ciebie Stefanie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie,choć bolesne..Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa..Pozostaje wiara..Moja pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
˙·٠•●•٠·٠• ● •٠·٠•●•٠·˙ Światełko pamięci dla
Ciebie niechaj płonie po wieczność [*][*][*] ˙·٠•●•٠·٠• ●
•٠·٠•●•٠·˙
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śmierć cudzego dziecka rani, ale śmierć własnego dziecka niszczy cały
świat
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(*)Czy nadejdzie kiedyś spokój? Kiedy spojrzę w przód bez strachu? Zawsze
chyba już tak będzie aż miekkiego zaznam piachu. Obok mego spocznę dziecka,
duszą będę już daleko. Tam gdzie szczęście.......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.