Najjasniejsze lampeczki i pamięć dla Ciebie Sebciu Kochany w ten kolejny
smutny dziewiąty...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i
szare wspomnienia ...Puste pytania..czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy
tak być musiało ? "Modlitwa i światełko (♥(♥)(♥))
Zgłoś SPAM
Lusia
Chociaż Was nie ma...sercem i tak jesteśmy obok Was...cudne płomyczki i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Sebciu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Mój Skarb...21-latek...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░...ŻYŁEŚ KRÓTKO,CHOĆ ŻYĆ CHCIAŁEŚ....PAN BÓG
KAZAŁ..IŚĆ MUSIAŁEŚ...░░⋱(❤)⋰░░ ░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i
światełko Pamięci Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską
miłością.░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
<3
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ KOCHAĆ CIĘ BYŁO ŁATWO ,ZAPOMNIEĆ NIEMOŻLIWE... ❤ ŚWIATEŁKA
PRZESYŁAM PROSTO DO NIEBA...❤ W MODLITWIE PROSZĘ BOGA O SPOKÓJ TWEJ
DUSZY...❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło" -gorące iskierki do samego nieba aniołeczki ukochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Może mnie widzisz,może mnie słyszysz i może dotykasz...Wiem,ze
jesteś...istniejesz... W Moim życiu,moich snach,moim
sercu...Istniejesz.░░⋱(❤)⋰░░ Modlitwa i światełko Pamięci
░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I MODLITWIE...JESTEŚ
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Okropna jest tęsknota,Gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka,Gdy serce jest zawsze
przy Tobie, A nie wiem jak droga daleka....⋱(❤)⋰░░░░ Światełko
otulone ciepłą Modlitwą....⋱(❤)⋰░░░░
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze lampeczki w ten smutny kolejny dzień, dla Ciebie Sebastianku
...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
A choć Twój płomień życia zgasł,to myśli o Tobie, są w nas...Modlitwa i
światełko Pamięci!.Wieczne odpoczywanie racz dać Panie,a światłość
wiekuista niechaj Ci świeci ♥ [▒ ❤ ▒]♥ [▒ ❤ ▒]♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Urodzinowe światełko Sebastianku ..((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
URODZINOWE światełko pamięci dla Ciebie Sebastianku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,urodzinowe światełka wraz z modlitwą...śpij w ciszy i spokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.