♥• SEBASTIANKU •♥...Rocznicowe smutne światełko dla Ciebie......
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rocznicowe światełko Sebuś ((*))
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
TWOJEJ PAMIĘCI W TĄ SMUTNĄ ROCZNICĘ
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie*(((((...wszystko w sercu!!!!KC!!!!
Zgłoś SPAM
inna mama
kolejna smutna rocznica.kolejne światełko pamięci,bo cóż nam pozostało?
powinieneś studiować,mieć dziewczynę i plany... wszystko legło w gruzach w
tym jednym dniu. bliscy pytają codziennie dlaczego ??
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Światełko Pamięci (*) w tą smutną rocznicę...
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami..Aniołki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki nasza Pamięć !..Za wszystkie dni ...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
...jak Cię kocham Skarbie....wreszcie mogę spokojnie wpisywać się
,,,,chyba...za 3 dni 5 lat
((((((((((((!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......Światełko pamięci dla Ciebie
Sebastianku Kochany.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Lusia
Tysiące cieplutkich światełek wraz z szeptem modlitwy na dziś i następne
dni mojej nieobecności...śpijcie w spokoju...pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastiankowi smutne światełka pamięci dla Ciebie w ten ostatni dzień
wakacji....Twojej pamięci Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Sebunio...)))...*(((((
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Życie choć piękne tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by zgasić je.
Życie choć piękne tak kruche jest. Zrozumiał ten, kto otarł się o
śmierć.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"
-aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki nasza Pamięć !
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.