Śmierć,to słowo,które bolesny cios zadaje,kończy się ŻYCIE,kończy się
ŚWIAT...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad-ŚLAD
po Tobie Sebastianku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia."- Joseph Witting. Światełko pamięci na
dzisiaj dla Ciebie Sebciu ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem najjasniejsze lampeczki do samego Nieba dla Ciebie
Sebastianku ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć***
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastianku jaśniutkie słoneczne światełko pamięci zapalam na dzisiaj,
niech zawsze płonie...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:* Światełka za wszystkie dni
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Sebastianku ....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci i modlitwy dla Ciebie Sebastianku ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Twojej pamięci Sebastianku Kochany...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Niezależnie kiedy,zawsze za wcześnie..." Niedzielne światełko
pamięci ...[*]..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Blizny... przypominają nam codziennie, że przeszłość i prawdziwe
Życie naprawdę istniała"... [*]... Twojej pamięci Sebastianku ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Sebastianku ...[*]... sił brak, chęci brak, nadziei brak...
Zgłoś SPAM
mama SP.Przemka
BO UMRZEĆ, TO ZBYT MAŁY POWÓD, ABY PRZESTAĆ KOCHAĆ [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
cóż pisać :( wszystkie słowa brzmią beznadziejne :( "Miłość jest
wcześniej niż życie, trwa dłużej niż śmierć" Twojej pamięci
Sebastianku...[*]...Twojej pamięci ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień uświadamia nam , że Was już nie ma , lecz Tęsknota i Pamięć
żyje w naszych sercach...Pamiętamy aniołeczki ukochane !
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niepodległościowe lampeczki pamięci na dzisiaj 11.11.2015r. ..[*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.