"Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.... jeden podmuch wiatru
i... wszystko może runąć jak domek z kart"... Spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja maumuś..
..Miłość Boga jest zupełnie nielogiczna w naszym
rozumieniu...))..Skarbie..dobrej nocki..jak zawsze!!((((((((((((((((
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Ogromna ilość światełek za każdy dzień mojej nieobecności na Twoje
stronie w myślach i modlitwie byłeś codziennie.Odpoczywaj w spokoju
Skarbie....
Zgłoś SPAM
Przemek
Seba..[*] . pani Danusiu ma pani rację ta miłość jest w naszym rozumieniu
nielogiczna ...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Przychodzicie czasem w snach i są to teraz najpiękniejsze chwile
naszego obecnego życia... Przychodźcie jak najczęściej, Dzieci, abyśmy
zdołali pokonać rozpacz w sercach naszych...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
Sebastianku...*(..nigdy nie dam sobie wmówić,ze TAM na cos się
złościsz..pomóż zrozumieć co się
dzieje..mamie((((..TAM.-tęsknię...odliczam dni..do Twojej 18-ki!!*((((
Zgłoś SPAM
Monika Gomułka
nie znałam Cie prawie wcale, rozmawiałam z Tobą tylko raz.... żałuje. Sebaa
[*] :(
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBUNIU, pamięć i modlitwa dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama śp Agnisi [*]
Ślady na piasku znikają,
ślady w sercu...
pozostają na zawsze SEBUSIU ___◕°❤ ___
¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.