Sebuś[*] pewnie skończyłbyś szkołę z pięknymi ocenami,zdałbyś na prawko
a twoja mamusia byłaby z Ciebie taka dumna! I nadal może być bo jesteś
cudownym aniołem! Światełka dla Ciebie[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Czasem najbardziej niepojęta odległość
nie może oddzielić przeznaczonych dla siebie ludzi,
bo przecież wszystko trwa
dopóki pamięć serca tego chce.(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
na najbliższe tygodnie [*][*][*] [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ania
[*] :((((
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień za dniem się dłuży,spokój naszych dusz burzy,tęsknota wszędzie
dopada,a serce z sił opada...jedna myśl nas pociesza-że się spotkamy i
szczęście sobie damy...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś...
Skarbie mamy..Sebastianio*(((((....pomóż mamie ..Ty i św.Faustyna..cudowna
sekretarka Jezusa Miłosiernego..widzisz jaka jestem zagubiona..jaka
beznadziejnie zagubiona(..po TYM(((..kocham Cię Synku..
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..."To nieprawda że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami
o świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka nowe
życie"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.