Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
257690
Zapalone ponad rok temu
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Nasi ukochani na zawsze w naszych sercach[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Odpoczywaj.....[*][*][*] Światełko dla Ciebie.....Sebastianie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Prowadż mnie przez burze,Wzmagając siłę przetrwania,A blaskiem Swej jasności,Rozświetl me zmagania i wybacz ułomności(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
Sebastian..*(((..powiedz św.Faustynie,ze...(....)..Ty wiesz!)))..powiedz Jej)))..Skarbie!!...mój NAJ!!!!!!!(((
Zgłoś SPAM
Ola i Weronika
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
..Skarbie...*((((KC!!!
Zgłoś SPAM
mama Matiego
;*
Zgłoś SPAM
mama Emilka
pamiętam...[*]
Zgłoś SPAM
Kornelia
Sebuś[*] pewnie skończyłbyś szkołę z pięknymi ocenami,zdałbyś na prawko a twoja mamusia byłaby z Ciebie taka dumna! I nadal może być bo jesteś cudownym aniołem! Światełka dla Ciebie[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Czasem najbardziej niepojęta odległość nie może oddzielić przeznaczonych dla siebie ludzi, bo przecież wszystko trwa dopóki pamięć serca tego chce.(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
na najbliższe tygodnie [*][*][*] [*][*][*]
Zgłoś SPAM
ania
[*] :((((
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzień za dniem się dłuży,spokój naszych dusz burzy,tęsknota wszędzie dopada,a serce z sił opada...jedna myśl nas pociesza-że się spotkamy i szczęście sobie damy...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś...
Skarbie mamy..Sebastianio*(((((....pomóż mamie ..Ty i św.Faustyna..cudowna sekretarka Jezusa Miłosiernego..widzisz jaka jestem zagubiona..jaka beznadziejnie zagubiona(..po TYM(((..kocham Cię Synku..
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..."To nieprawda że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami o świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka nowe życie"
Zgłoś SPAM
Ola i Weronika
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   391   392   393   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010