"Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć."...światełko...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
mama Marcela,siostra Sebastiana,córka Grażyny
...dobranoc Seba...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ WSPOMNIENIA,KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.SĄ RANY,KTÓRE SIĘ NIGDY NIE
ZABLIŹNIĄ.SĄ ŚLADY ŁEZ,KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.TY ŻYJESZ CHOĆ MARTWE
MASZ POWIEKI BO W NASZYCH SERCACH BĘDZIESZ NA WIEKI...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Biała pierzynka za oknem,
biała pierzynka na drzewie.
A moje myśli leniwie
krążą wokoło Ciebie.
I nic się nie chce robić,
I na nic nie mam siły.
Wspominam tylko ciągle
te dni które już były.H.Surmacz
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bardzo
bolą... ♥ !
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamięć jest dłuższa od życia...światełko dla Sebusia...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas" - Jan Twardowski.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥"Bo miłość jest jak drzewo, sama z siebie rośnie, głęboko
zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej
się zieleni." ♥ Modlitwa i światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-aniołeczki nasza pamięć ..:*:*!
Tęsknota jest okrutna :"(!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Światełko dla Ciebie zapalamy. Nasza pamięć niech będzie z Tobą
Sebastianie:-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Bez nadziei, bez szans. Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz..
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne światełko dla Ciebie ślę ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wciąż pamiętamy wszystko i wszędzie,bo przecież Byłeś,Jesteś i Będziesz
światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..Jaśniutkie światełka kochani za te wszystkie dni :*:* Kochamy
..! Dziękujemy za pamięć o naszych aniołeczkach ..
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego.córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Mijają dni, tygodnie, lata,ból, miłość, tęsknota, pamięć wciąż trwa
...Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.